fbpx

Bezplatný návod: 10 jednoduchých krokov k splneným snom

Na tento blog píšem už vyše roka, počas tohto obdobia tu pribudlo niekoľko desiatok článkov o témach ako produktivita, stanovenie cieľov, návyky, manažment a organizácia úloh, dokumentov alebo e-mailov. Je to všetko obsah, ktorý bol napísaný tak, aby bol prakticky využiteľný a aby vám dopomohol k produktívnejšiemu životu.

Napriek tomu verím, že tie desiatky článkov môžu byť ťažšie sledovateľné a ťažšie aplikovateľné ako celok, keďže vždy preberajú len istý malý element celkového obrazu. Preto som sa rozhodol, že vytvorím jeden všeobecný ale zároveň praktický návod, ktorý by poskytoval celkový rámec pre produktívny život a pre splnené sny.

V návode nájdete 10 jednoduchých krokov, ktoré pri konzistentnom vykonávaní bezpochyby prinesú želaný výsledok, zmenu, po ktorej túžite. Keďže návod má len niekoľko strán, prirodzene nemôže obsiahnuť všetky detaily praktickej aplikácie, slúži skôr ako všeobecný sumár mojej doterajšej práce a mnou odporúčaný návod k plánovaniu svojho života.

Tento návod dostane každý a samozrejme bezplatne, keď sa prihlási na odoberanie môjho newslettra pomocou tohto jednoduchého formulára:

Jedinou úlohou formulára a newslettra je zabezpečiť pravidelný kontakt medzi nami, pomocou ktorého by som vás mohol informovať o nových článkoch na blogu, ale aj o pripravovaných novinkách na stránke (ako napríklad pripravovaný kurz produktivity spomínaný v tomto návode).

Už onedlho spúšťam aj svoj online coaching produktivity, na ktorom sa budú môcť už čoskoro zúčastniť prví záujemcovia. Bližšie info v newslettri.

Budem vďačný za akúkoľvek spätnú väzbu ohľadom tohto návodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.